ÜYELİK İŞLEMLERİ

 

Üyelik ücretli mi ?

marisammoda.com üyeliği tamamen ücretsizdir.

  

Neden Üyelik Oluşturmalıyım ? 

marisammoda.com kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var. - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder. - marisammoda.com'un sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. - Etkinliklerimizden ve duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz. - Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz. - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

 

 Nasıl üye olurum? 

marisammoda.com'a üye olmak için anasayfamızda "Üye Olmak İstiyorum" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için üyelik sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilen "Üyelik Onay Maili"ni açmanız ve "Üyeliği Tamamla" butonunu tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim? 
Üyelik iptal talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da info@marisammoda.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. 

 

ŞİFRE İŞLEMLERİ

 

Şifremi nasıl değiştirebilirim? 
Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümündeki "Kullanıcı Bilgileri" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizin hem harf hem de sayı içermesi gereklidir. 

 

Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim? 
Site giriş sayfasında bulunan "Şifremi unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR